«

»

Pro 05 2013

Přípravy na festival Slavkovské divadelní dny 2014 zahájeny

Přípravy na festival Slavkovské divadelní dny 2014 zahájeny

Wasat_Theatre_Masks_clip_art_small

Třetí ročník přehlídky ochotnických souborů SLAVKOVSKÉ DIVADELNÍ DNY 2014 přinese mnohé změny. Za všechny alespoň dvě: tou první je dlouho očekávaný fakt, že festival se již nebude odehrávat v pronajatém prostoru, nýbrž bude pořádán ve vlastním kulturním zařízení a pod jeho hlavičkou. Hlavním pořadatelem festivalu bude slavkovské Společenské centrum Bonaparte. Spolupořadatelem bude, jako u předešlého ročníku, občanské sdružení Farní divadlo Simsala Bim (FDSB).

Druhou změnou je prodloužení délky festivalu oproti předchozím letům. Hrát se bude i ve všední dny (od čtvrtka) a osvědčí-li se tento model, rozprostřel by se festival v budoucnu na celý týden. V roce 2014 festival nabídne během čtyř dnů večerní i odpolední představení a pro školy i představení dopolední.

Pořadatelé chtějí festivalovou nabídku obohatit o soubory, které jsme ve Slavkově dosud neviděli. Jejich jména vám však prozradíme až v lednovém čísle Zpravodaje, abyste se měli na co těšit. V únorovém čísle pak najdete kompletní program festivalu. Také předprodej vstupenek bude včas ohlášen.

 

A nyní konečně odpověď na otázku: KDY?

 

Slavkovské divadelní dny 2014 budou slavnostně zahájeny ve čtvrtek 6. března a ukončeny v neděli 9. března 2014.

 

A na závěr chtějí touto cestou pořadatelé požádat slavkovské firmy a podnikatele, kteří by byli ochotni věnovat sponzorský dar v jakékoliv formě, která by pomohla snížit festivalový rozpočet, aby své nabídky, případně dotazy směřovali na adresu pořadatelů: Vedoucí SC Bonaparte: martin.krizka@meuslavkov.cz FDSB: simsalabim.farnostslavkov@gmail.com

 

Všechny příznivce divadla zdraví a na festival SDD 2014 zvou SC Bonaparte a FDSB.

Přeposílání novinek

Check your email and confirm the subscription