«

»

Dub 28 2015

Divadelní spolek hledá ke spolupráci technika, švadlenku a muzikanta

Divadelní spolek hledá ke spolupráci

technika, švadlenku a muzikanta

Ne každý si troufne hrát na jevišti, ale divadlo není jen o hraní. Neméně důležitou roli hrají ti, kteří jsou schovaní za portálem, či sedí za technickými pulty.

V Divadelním spolku jsme se za poslední tři roky hodně rozrostli a tudíž i rozšířili svůj repertoár. Během nedávného divadelního festivalu, na jehož organizaci se náš spolek podílel nemalou měrou, jsme si uvědomili akutní potřebu sehnat minimálně ještě jednoho, raději dva, techniky. Práce technika obnáší obsluhu zvukařského pultu a osvětlovací techniky.

Proto bychom velmi rádi uvítali do svých řad šikovného muže, který by byl ochoten s námi spolupracovat při divadelních představeních. Také bychom uvítali spolupráci šikovné ženy na úpravách nebo tvorbě kostýmů. Kdyby se našel i ochotný muzikant klávesista, nebo kytarista, vůbec bychom se nezlobili, kdyby nám nabídl spolupráci. Pokud máte chuť podílet se na tak krásném díle, jakým divadlo bez pochyby je, přijďte mezi nás.

Uvidíte, že nemusíte být ani herci, abyste okusili magickou přitažlivost „prknen“, co znamenají svět. Kontakt do divadla DSSlavkov@seznam.cz

Ne každý si troufne hrát na jevišti, ale divadlo není jen o hraní. Neméně důležitou roli hrají ti, kteří jsou schovaní za portálem, či sedí za technickými pulty.

V Divadelním spolku jsme se za poslední tři roky hodně rozrostli a tudíž i rozšířili svůj repertoár. Během nedávného divadelního festivalu, na jehož organizaci se náš spolek podílel nemalou měrou, jsme si uvědomili akutní potřebu sehnat minimálně ještě jednoho, raději dva, techniky. Práce technika obnáší obsluhu zvukařského pultu a osvětlovací techniky.

Proto bychom velmi rádi uvítali do svých řad šikovného muže, který by byl ochoten s námi spolupracovat při divadelních představeních. Také bychom uvítali spolupráci šikovné ženy na úpravách nebo tvorbě kostýmů. Kdyby se našel i ochotný muzikant klávesista, nebo kytarista, vůbec bychom se nezlobili, kdyby nám nabídl spolupráci. Pokud máte chuť podílet se na tak krásném díle, jakým divadlo bez pochyby je, přijďte mezi nás.

Uvidíte, že nemusíte být ani herci, abyste okusili magickou přitažlivost „prknen“, co znamenají svět. Kontakt do divadla DSSlavkov@seznam.cz

Přeposílání novinek

Check your email and confirm the subscription