«

»

Led 09 2018

Silvestrovský Dámský krejčí

Nepojmenovaný 23 (1)

Silvestrovský Dámský krejčí

 

Je neděle 31. prosince 2017. Poslední možnost pro herce Divadelního spolku Slavkov u Brna aby ukázal divákům své kvalitní herecké kreace v tomto končícím roce.

Pravda. Dnešní představení je poněkud výjímečné. Už jenom to dobrovolné vstupné…

A dnešní divák si opravdu užije. Kde jinde může vidět Jarka Rozsypala jak ztvárňuje náročný part

vrzajících dveří. Kdy jindy si může návštěvník naší inscenace poručit od stolu decinku vína. Uvidí ještě někdy Veroniku Kozderovou s válečkem na nudle v ruce a Radima Kachlíře s růžovým obtiskem rtů na pobledlé tváři ? A co premiéra našeho předního herce Mirka Slováčka v roli Albína, kterou jindy předvádí Adam Šimoník. Nemluvím samozřejmě o neodolatelné paní Estragonové v podání Milana Hrazdílka, Duboise – jehož představuje Ivan Marek, postavě sluhy Štěpána, který se na scénu dostává poněkud neupraven, protože právě vychází z ložnice paní Ménierové. A co řící o představitelkách Zuzanky, které, ač hrají postavu jednu – jsou dvě. A nezbytná Marta Šujanová, kolem které se točí nejen třetí jednání, ale i velká část pánského hereckého souboru.

Představení začalo sice se čtvrthodinovým zpožděním, ale připravené odpálení slavnostního ohňostroje jsme přece jenom stihli.

A diváci…. Bez nich by divadlo nebylo divadlem. Těch se sešlo opravdu hodně. Doufám, že si představení užili stejně příjemně, jako naši herci. Děkujeme za návštěvu a přijďte zase. O.S

Nepojmenovaný 2 (1) Nepojmenovaný 3 (1) Nepojmenovaný 12 Nepojmenovaný 15 Nepojmenovaný 17 Nepojmenovaný 18 (2) Nepojmenovaný 20

Přeposílání novinek

Check your email and confirm the subscription