«

»

Srp 12 2018

Divadelní konec prázdnin

Divadelni prazdniny 2018-02

Divadelní konec prázdnin

Během prázdnin je zvykem vybírat si dovolenou. Také herci Divadelního spolku Slavkov u Brna si ji vybírají. Ale s blížícím se koncem se herců zmocňuje pocit, že už dlouho neokusili chuť jeviště. Proto pro sebe, ale především pro své diváky, připravili opakování několika svých inscenací, které spojili do malého divadelního festivalu s názvem „Divadelní prázdniny“

Během dvou večerů a jednoho odpoledne se pod širým nebem na kouzelném prostoru dvorku Panského domu ve Slavkově odehraje :

V pátek 31. srpna hudebně poetické pásmo „Všechny lásky světa!“.

Divadelní prostředí, které bylo inspirací písním i výstupům, ozvláštní právě přírodní amfiteátr Panského domu.

V sobotu 1. září se tento prostor zaplní postavami pohádkové hry Williama Shakespeara „Sen noci svatojánské“. Úspěšná inscenace se na naše jeviště vrací po roce odpočinku.

Obě představení začínají ve 20.30 hod. Vstupné na každé představení je 50 Kč.

V neděli 2.září v 16 hodin přichází čas pro naše nejmenší diváky. Ve spolupráci s loutkovým divadlem „Dřeváček“ z Heršpic u Slavkova, uvidí malí diváci nejprve v průjezdu Panského domu loutkovou pohádku „Létající prase“ a po krátké přestávce a přesunu na dvorek zhlédnou pohádku s živými herci s názvem „Potopený zvon“.

Každá trvá slabou půlhodinu a vstupné na obě představení je jednotné 50 Kč.

V případě špatného počasí budou všechna představení uvedena na jevišti Společenského centra Bonaparte. Vstupenky budou prodávány přímo před jednotlivými představeními.

Přijďte si s námi zpříjemnit konec prázdnin!

Divadelní spolek Slavkov u Brna a Zámek Slavkov u Brna

Fotky z představení:

Všechny lásky 2Sen noci 3Potopený zvon

 

Přeposílání novinek

Check your email and confirm the subscription