«

»

Říj 27 2018

Tango demente bylo pozváno na mezinárodní přehlídku amatérských divadel do Brna

Tango demente bylo pozváno na mezinárodní přehlídku amatérských divadel do Brna

Hrát budeme v pátek 30. listopadu v 17 hodin v divadle LABYRINT Švermova 757/19, 625 00 Bohunice

https://labyrint.luzanky.cz/

Osmý ročník festivalu právě připravujeme, konat se budeme 29. 11. – 2. 12.

Hlavní myšlenka festivalu je nabízet kvalitní zpětnou vazbu divadelníkům, kteří jsou ochotní o svém konání přemýšlet, v podobě rozborových seminářů. Sami víme, že ne vždy jsou kvalitní diskuze a rozbory na větších, oficiálnějších či postupových přehlídkách samozřejmostí, a proto si na nich dost zakládáme.

Amatérské divadlo obecně je zajímavé v tom, že si může „dovolit“ (či dovolovat?) mnohem víc, než divadlo profesionální, proto festival nabízí i velice zajímavé zážitky pro diváka.

Těší nás, že si lidé rok od roku chválí, jak příjemná amtosféra na našem festivalu je. Přijeďte si k nám užít i ročník osmý, ať už jako diváci, divadelníci, kdokoli.

Informace pro diváky

Zveme všechny diváky, kteří mají zájem o divadlo – ať již ho přívlastkujeme jako amatérské, ochotnické, mladé, školní… dobré či špatné. A právě o tom, jaké divadlo, tedy představení, bylo, se na našem festivalu vždy otevřeně diskutuje v rozborových seminářích. Ty vedou profesionální divadelníci, ale debaty se účastní jak diváci, tak další divadelníci. Zkrátka, kdokoli chce něco říct, na něco se zeptat, o něčem mluvit, dostane příležitost. Rozbory jsou jednou z nejzajímavějších částí festivalu.

Www.divadelnibaf.cz

RUB

Přeposílání novinek

Check your email and confirm the subscription