«

»

Lis 14 2018

Cesta do pravěku? Čtěte dále!!!!!

Cesta do pravěku?

 

Tma, tajemné a strašidelné zvuky a skřeky zvířat pravěké přírody. Z dálky sílí tajemné bubnování, které se přibližuje.Tlupa pravěkých žen, mužů i dětí křepčí divoce kol ohně. Jak jsme se jen  ocitli v pravěku?

Kdo v listopadovém víkendu zavítal do SC Bonaparte na představení „Doba kamenná“, mohl by jistě vyprávět!! Ač by se zdálo, že písky času již dávno změnily lidské vlastnosti opak je pravdou. I v době pravěku se našli vykukové, kteří se chtěli obohatit na úkor druhých.

A jak to bylo s láskou a namlouváním, či degustací pravěké slivovičky?

To vše  mohli slavkováci shlédnout v komedii, která s nadsázkou sděluje, že to bylo, je a bude  v podstatě stále stejné.

My herci jsme si užili spoustu legrace nejen na představení, ale i při samotných  zkouškách a přípravách. Jsme rádi, že jsme mohli předat  humor a legraci i vám, divákům. Vaše rozesmáté obličeje jsou pro nás ta největší odměna.

Poděkování patří jako vždy panu režisérovi , technikům, zvukařům a především paní kostymérce Jarmile Pospíšilové, jejíž rukama prošly naše kostýmy a celá pravěká scéna.

Další cesta do pravěku se uskuteční 18.11.,kdy toto představení budeme hrát v Praci. Těšíme se na další společná setkání.

EKO

Přeposílání novinek

Check your email and confirm the subscription